Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup złota i srebra Warszawa

Witamy na stronie skupu złota i srebra w Warszawie pod patronatem Mennicy Kapitałowej!


Kim jesteśmy? Zespół Mennicy Kapitałowej to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie złota, srebra, innych metali oraz diamentów inwestycyjnych.


Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które planują sprzedać złoto lub srebro w dowolnej postaci i poszukują najwyższej ceny za gram kruszcu w Warszawie.


To właściwe miejsce, jeżeli zależy Państwu na bezpieczeństwie transakcji i szybkiej realizacji zlecenia. Prosty i przejrzysty system wyceny złota i srebra pozwala sprawnie przeprowadzić każdą transakcję. Natomiast najwyższe ceny skupu w Warszawie to gwarancja satysfakcjonującej współpracy.


W przypadku, gdy rozważają Państwo sprzedaż większych ilości kruszcu lub unikatowych produktów — istnieje możliwość negocjacji cen. W zamian za wyższe ceny za gram złota i srebra warto także wziąć pod uwagę sprzedaż komisową. Dodatkowo każda transakcja w placówce skupu złota i srebra w Warszawie może zostać przeprowadzona w formie gotówkowej.


Dla Państwa wygody skup złota Warszawa obsługuje bezpłatną infolinię czynną 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści chętnie odpowiadają na wszelkie pytania związane ze skupem srebra, złota czy innych metali. Sprzedaż kruszcu jest możliwa nawet bez wychodzenia z domu! W tym celu zapraszamy do formularza skupu złota i srebra online.

Skup sztabek złoto, srebro Warszawa

Działając kompleksowo, prowadzimy także skup sztabek złota i srebra w Warszawie. Wizyta w naszej placówce to przede wszystkim: fachowe doradztwo, elastyczne godziny spotkań z klientem — możliwość umawiania spotkania poza godzinami biura oraz w soboty, najlepsze ceny skupu sztabek w Warszawie.


Skup złota i srebra Warszawa zajmuje się również skupem kruszcu użytkowego. Są to wszelkie przedmioty wykonane ze złota lub srebra, takie jak biżuteria, medale, odznaczenia, złom i tym podobne. Zapraszamy!

Adres naszego skupu w Warszawie

Pl. Dąbrowskiego 1 ( II piętro)
00-058 Warszawa
tel.: +48 22 692 41 57
kom.: +48 517 767 450

Powrót