Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup złota i srebra Poznań

Witamy w skupie złota i srebra w Poznaniu! Strona funkcjonuje pod patronatem Mennicy Kapitałowej. Działamy na rynku już od wielu lat, fachowo doradzając naszym klientom w zakresie skupu złota, srebra oraz innych metali.


Jeżeli planują Państwo sprzedać złoto lub srebro w dowolnej postaci i poszukują najwyższej ceny za gram kruszcu w Poznaniu — znaleźli się Państwo we właściwym miejscu.


Cechuje nas bezpieczeństwo transakcji, szybka realizacja oraz najwyższe ceny skupu złota i srebra w Poznaniu. System wyceny jest bardzo przejrzysty, a każdą transakcję możemy przeprowadzić w formie gotówkowej. Przy większych ilościach kruszcu istnieje również możliwość negocjacji cen.


Skup złota i srebra Poznań oferuje Państwu także sprzedaż komisową. W takiej formie można uzyskać jeszcze wyższe ceny za gram złota czy srebra.

Skup sztabek złoto, srebro Poznań


Odpowiadając na Państwa potrzeby, prowadzimy także skup sztabek złota i srebra w Poznaniu. Prócz fachowego doradztwa mogą Państwo skorzystać z elastycznych godzin spotkania z naszymi specjalistami — poza godzinami pracy biura oraz w soboty. Oferujemy najlepsze ceny skupu sztabek w Poznaniu.


Nasi specjaliści z zakresu złotych i srebrnych sztabek odpowiadają na Państwa wątpliwości nie tylko stacjonarnie! Jesteśmy dostępni pod bezpłatnym numerem telefonu +48 61 891 34 457. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania również drogą mailową czy poprzez formularz kontaktowy.


Skup złota i srebra Poznań zajmuje się również skupem kruszcu użytkowego. Przyjmujemy wszelkie przedmioty wykonane ze złota lub srebra. Są nimi m.in. biżuteria, medale, odznaczenia, złom i tym podobne. Zapraszamy!

Adres naszego skupu w Poznaniu

ul. Taczaka 24 (II piętro)
61-816 Poznań
tel.: +48 61 891 34 45
kom.: +48 517 533 073

Powrót