Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup złota i srebra Kraków

Witamy na stronie skupu złota i srebra w Krakowie! Patronuje nam Mennica Kapitałowa. Jej zespół tworzą specjaliści z wieloletnim stażem, dzielący się swoim doświadczeniem z zakresu złota, srebra, innych metali szlachetnych, a także diamentów inwestycyjnych.


Skup złota i srebra w Krakowie to idealne miejsce, by sprzedać złoto lub srebro w dowolnej postaci. Gwarantujemy najwyższe ceny za gram kruszcu w Krakowie.

Na co mogą Państwo liczyć w naszym skupie złota Kraków? To bezpieczeństwo, szybka realizacja oraz najwyższe ceny za gram. Każda transakcja w naszej placówce lub skupie online przebiega bardzo sprawnie dzięki przejrzystemu systemowi wyceny oraz najlepszemu doradztwu. Skup złota i srebra może zostać przeprowadzony również w formie gotówkowej.

Sprzedaż większych ilości złota lub srebra wiąże się z możliwością negocjacji cen. Naszym klientom udostępniamy również sprzedaż komisową, która pozwala uzyskać jeszcze wyższe ceny za gram złota i srebra.

Nasi specjaliści odpowiadają na Państwa pytania telefonicznie 7 dni w tygodniu. Skup złota i srebra w Krakowie oferuje także transakcje bez wychodzenia z domu! Paczki są ubezpieczone, otwierane w obecności kamer, a kurier zabiera je od Państwa bezpłatnie. W celu skorzystania z takiej usługi zapraszamy do formularza skupu złota i srebra online.

Skup sztabek złoto, srebro Kraków

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do skupu sztabek złota i srebra w Krakowie. Mogą Państwo liczyć przede wszystkim na najlepsze ceny skupu sztabek w Krakowie! Oczywiście i w tym zakresie zapewniamy fachowe doradztwo, szybkość transakcji oraz jej pełne bezpieczeństwo. Jesteśmy otwarci na elastyczne godziny spotkań — mogą się Państwo z nami spotkać poza godzinami pracy biura oraz w soboty.

W komisie skupu złota i srebra Krakowie przyjmujemy również kruszec użytkowy. Zapraszamy z wszystkimi przedmiotami wykonanymi ze złota lub srebra, takimi jak medale, odznaczenia, złom i tym podobne.

Adres naszego skupu w Krakowie

ul. Lubicz 3 (I piętro)
31-034 Kraków
tel.: +48 12 381 81 53
kom.: +48 796 178 818

Powrót