Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup platyny Warszawa

Witamy na stronie skupu platyny w Warszawie!

Skup działa pod patronatem Mennicy Kapitałowej. Tworzą ją profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, co jest gwarancją skutecznych, bezpiecznych oraz ekspresowych transakcji.

Skup platyny Warszawa to najwyższe ceny za gram kruszcu w stolicy. Zwykle zależą one od ilości sprzedawanego metalu, jego jakości oraz aktualnej sytuacji na rynku. Jeżeli dysponują Państwo unikatowymi produktami czy większymi ilościami metalu, istnieje możliwość negocjacji ceny. By oferować klientom jeszcze wyższe ceny skupu, udostępniamy także sprzedaż komisową.

Co ważne, wszystkie transakcje możemy przeprowadzić w formie gotówkowej.

Zapraszamy do naszego skupu platyny w Warszawie, gdzie eksperci doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.

Skup platyny przez Internet Warszawa

Skup działa również online. Sprzedaż metalu jest więc możliwa bez wychodzenia z domu! Po wypełnieniu formularza skupu platyny online nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, odpowie na wszystkie pytania oraz ustali szczegóły bezpiecznej transakcji.

Dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie? To przede wszystkim wygoda, gwarancja najlepszej ceny skupu platyny w Warszawie oraz 100% bezpieczeństwa. Kurier odbiera od Państwa ubezpieczoną przesyłkę, która odpakowywana jest w skupie w obecności kamer.

Skup platyny w Warszawie oferuje także skup kruszcu użytkowego. Przyjmujemy zatem różnorodne przedmioty wykonane z platyny — zapraszamy do kontaktu!

Adres naszego skupu w Warszawie

Pl. Dąbrowskiego 1 ( II piętro)
00-058 Warszawa
tel.: +48 22 692 41 57
kom.: +48 517 767 450

Powrót