Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup platyny Poznań

Witamy na stronie skupu platyny w Poznaniu! Strona działa pod patronatem Mennicy Kapitałowej, którą tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy skutecznie wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

 

Skup platyny Poznań to przede wszystkim najwyższe ceny platyny w województwie. Transakcje przeprowadzane są szybko, starannie i bezpiecznie. Każdą można sfinalizować w formie gotówkowej.

 

To najlepsze miejsce, gdy rozważają Państwo sprzedaż większych ilości kruszcu lub unikatowych produktów — istnieje bowiem możliwość negocjacji cen. Natomiast jeszcze wyższe ceny skupu można osiągnąć dzięki usłudze sprzedaży komisowej.

 

Do Państwa dyspozycji jest również bezpłatna infolinia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie z zakresu skupu metali szlachetnych.

 

Skup platyny przez Internet Poznań

 

Skup platyny Poznań działa także online. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z fachowego doradztwa oraz wyceny bez wychodzenia z domu. Usługa pozwala ekspresowo i z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa przeprowadzić każdą operację skupu platyny w Poznaniu oraz całej Polsce.

 

By sprzedać platynę online w najwyższej cenie, wystarczy skontaktować się z naszym specjalistą poprzez formularz kontaktowy skupu. Konsultant odpowie w najszybszym możliwym terminie i ustali wszystkie szczegóły. Następnie kurier odbierze od Państwa ubezpieczoną przesyłkę, a ta zostanie rozpakowana w skupie w obecności kamer, po czym nastąpi finalizacja transakcji.

 

Zdajemy sobie sprawę, że posiadają Państwo metale w różnych formach. Skup platyny w Poznaniu oferuje także skup kruszcu użytkowego. Zapraszamy do kontaktu!

 

Adres naszego skupu w Poznaniu

ul. Taczaka 24 (II piętro)
61-816 Poznań
tel.: +48 61 891 34 45
kom.: +48 517 533 073

Powrót