Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup platyny

Witamy na stronie skupu platyny pod patronatem Mennicy Kapitałowej!

 

Platyna to metal bardzo wartościowy i wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu. Stosuje się ją w produkcji katalizatorów samochodowych, do wyrobu biżuterii, chemii, elektryki i elektroniki, szkła czy w przemyśle naftowym.

 

Platyna jest także popularnym metalem inwestycyjnym. Odkryta w połowie XVIII wieku szybko zyskała na popularności.

 

Czym zajmuje się skup platyny? Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje zainteresowane skupem platyny w całej Polsce. Po najwyższych cenach skupujemy wyroby jubilerskie, monety platynowe czy sztabki platynowe.

 

Zapraszamy do naszego skupu platyny, gdzie doradzą Państwu doświadczeni fachowcy, którzy zaproponują najlepszą cenę za gram kruszcu.

 

Cena za gram platyny

 

Cena skupu platyny zależy od wielu czynników. W przypadku unikatowych produktów lub większych ilości podlega ona negocjacji, a nasi konsultanci mogą zaproponować najlepszą cenę za gram. Standardowo zależy ona od ilości kruszcu, aktualnej ceny rynkowej oraz jakości oferowanego surowca.

 

Skup platyny online

 

Sprzedaż jest możliwa również bez wychodzenia z domu! Skup online to wygodna i bezpieczna forma sprzedaży kruszcu, z której skorzystały już setki zadowolonych klientów.

 

Skup platyny online to przede wszystkim:

  • najlepsze ceny skupu platyny w Polsce,

  • bezpieczeństwo i szybkość transakcji,

  • fachowe doradztwo.

 

By sprzedać metal przez Internet, zapraszamy do naszego formularza skupu.

Powrót