Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup palladu Kraków

Witamy na stronie skupu palladu w Krakowie. Działamy pod patronatem Mennicy Kapitałowej, co jest gwarancją uczciwej wyceny oraz fachowego doradztwa w zakresie skupu metali szlachetnych i innych surowców.

 

Zapraszamy wszystkie osoby, firmy oraz instytucje zainteresowane skupem palladu w Krakowie oraz uzyskaniem najwyższej ceny za gram surowca. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość oraz wygodę przeprowadzanych transakcji.

 

Od czego zależy cena palladu? Jest to pierwiastek niezwykle rzadki, co wpływa na jego atrakcyjność na rynku. Przy indywidualnej wycenie bierzemy pod uwagę jego ilość, jakość oraz aktualne uwarunkowania rynkowe. Profesjonalna wycena oraz możliwość negocjacji cen to gwarancja najwyższej ceny palladu w Krakowie oraz w całym kraju.

 

Każdą transakcję możemy przeprowadzić w formie gotówkowej.

 

Jeszcze wyższą cenę pozwala uzyskać skorzystanie ze sprzedaży komisowej. W komis przyjmujemy wszelkie przedmioty wykonane z palladu — biżuterię, monety i tym podobne.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem palladu w Krakowie. Działamy stacjonarnie, poprzez infolinię oraz online. Nasi konsultanci indywidualnie dobiorą ofertę i pomogą Państwu wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

<h2>Skup palladu przez internet Kraków</h2>

 

Nasz skup palladu w Krakowie działa również online. Umożliwia to efektywną sprzedaż kruszcu bez wychodzenia z domu. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, by ustalić szczegóły.

 

Skup palladu online pozwala nie tylko uzyskać najwyższe ceny w Polsce. To również w pełni bezpieczna przesyłka i transakcja. Kurier odbiera od Państwa ubezpieczoną przesyłkę, a my otwieramy ją na miejscu w obecności kamer, następnie finalizujemy transakcję.

 

Adres naszego skupu w Krakowie

ul. Lubicz 3 (I piętro)
31-034 Kraków
tel.: +48 12 381 81 53
kom.: +48 796 178 818

Powrót