Skup złota i srebra najlepsze ceny!

Skup palladu

Witamy na stronie skupu palladu pod patronatem Mennicy Kapitałowej!

 

Pallad jest jednym z najwartościowszych metali na rynku. Obecnie jest pierwiastkiem rzadko spotykanym, występuje tylko w kilku miejscach na Ziemi. To popularny kruszec wykorzystywany do produkcji katalizatorów samochodowych, używany również w elektronice, medycynie oraz jubilerstwie.

 

Do skupu palladu zapraszamy wszystkie osoby, firmy oraz instytucje, które planują sprzedać metal w dowolnej formie oraz poszukują najwyższej ceny za gram palladu w Polsce. Zajmujemy się skupem wyrobów jubilerskich, monet czy sztabek z palladu.

 

Oferujemy także sprzedaż komisową, która pozwala uzyskać jeszcze wyższe ceny za gram kruszcu. Zapraszamy do naszego skupu palladu, w którym spotkają się Państwo z fachowym doradztwem w wyborze najlepszej formy sprzedaży.

 

Cena za gram palladu

 

Wysoka cena tego metalu wynika z jego rosnącej niedostępności. Cena skupu palladu zależy natomiast od wielu czynników. Są nimi: ilość oferowanego metalu, aktualna cena na rynku oraz jakość produktów. Ceny w naszym skupie podlegają negocjacji, dzięki czemu nasi konsultanci są w stanie Państwu zaproponować najlepszą cenę za gram kruszcu w Polsce.

 

Skup palladu online

 

Standardem naszych działań jest skupowanie kruszcu przez Internet. Sprzedaż jest więc możliwa bez wychodzenia z domu! Skup online odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Skup palladu online to przede wszystkim:

  • najlepsze ceny skupu palladu w Polsce,

  • bezpieczny odbiór, transport oraz weryfikacja przesyłki,

  • fachowe doradztwo e-mailowe oraz telefoniczne.

 

By sprzedać metal przez Internet, zapraszamy do naszego formularza skupu.

Powrót